Żłobek i przedszkole Kraków Ul. Dobrego Pasterza 52

Naszą misją jest – wychowanie przez sport – w duchu filozofii Pierre'a de Coubertin – założyciela Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, który uważał sport nie tylko za środek hartowania ciała, ale przede wszystkim za uniwersalną metodę wychowania współczesnego człowieka w duchu pokoju.

Podczas zajęć dydaktycznych i sportowych w naszym przedszkolu, wychowawcy, instruktorzy i trenerzy przekazują wartości etyczne i moralne, dbają o rozwój psychofizyczny dzieci. Naszym głównym celem jest wykształcenie u dzieci nawyku stosowania zasad "fair-play" w życiu codziennym i sportowym, stąd też nazwa przedszkola. W gronie swoich rówieśników, nasze pociechy uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobywają podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie. W oparciu o zasadę "fair-play" kształtują w sobie zasady zdrowej rywalizacji i "czystej gry", co ma przeniesienie na wszystkie sfery życia. Dzięki uczestnictwu w życiu sportowym dzieci uczą się czerpać satysfakcję z podejmowanych decyzji.

Żłobek i przedszkole Kraków Ul. Dobrego Pasterza 52
Przedszkole prywatne i żłobek Kraków Ul. Dobrego Pasterza 52

Jednocześnie sport odgrywa niezwykle ważną rolę w przygotowaniu naszych pociech do podjęcia przyszłych odpowiedzialności związanych z obowiązkami szkolnymi, kształtuje charakter i emocje, rozwija umiejętności nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, propaguje cechy takie jak: uczciwość, wytrwałość, lojalność i sprawiedliwość. Nasze przedszkole ma na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia, bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne – jest otwarte dla wszystkich. Każde z dzieci będzie miało szansę rozwijać talenty w swoim tempie i według swoich możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

Informujemy rodziców/opiekunów, że w naszej placówce jest realizowane roczne przygotowanie do szkoły tzw. "zerówka".

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Ul. Dobrego Pasterza 52

Zajęcia

• taniec
  • gimnastyka
  • język hiszpański
  • piłka nożna
  • logopedia
  • rytmika
  • opieka psychologa i neurologopedy
Żłobek niepubliczny Ul. Dobrego Pasterza 52

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 699 zł

Istnieje również możliwość zapisu dziecka do Publicznego Przedszkola Fair Play nr. 1 w Krakowie, mieszczącego się również na ul. Dobrego Pasterza 52.
Więcej informacji pod numerem 690-999-076

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 1590zł (od czesnego 1590zł odliczana jest dotacja z Gminy Miejskiej Kraków po odjęciu dotacji Rodzic płaci miesięczne czesne w wysokości ok. 850)

ING Bank Śląski S.A. 26 1050 1445 1000 0092 4340 4572