Żłobek i przedszkole Fair Play Piast Kraków, Mistrzejowice Os. Bohaterów Września 84A/1

Dzień dobry
Jesteśmy niepubliczną, dotowaną placówką. Nasz lokal zajmuje 200 m2. Posiadamy 2 sale żłobkowe na łączna liczbę 40 wychowanków. Każda z sal  przygotowana jest do bezpiecznego i higienicznego pobytu dziecka pod okiem personelu i kamer monitorujących.
Zatrudniamy zarówno doświadczony personel jak i studentów pedagogiki, psychologii i pokrewnych kierunków.
Pracujemy w godzinach od 7:00 do 18:00, od poniedziałku do piątku. W soboty dla chętnych rodziców, możliwości dodatkowych zajęć i opieki.
Posiadamy własny plac zabaw. Okolica placówki jest monitorowana.
Korzystamy z usług profesjonalnej firmy cateringowej Gotowalnia www.Gotowalnia.pl

W rejestrze żłobków widniejemy pod nazwą Fair Play Piast nr 7330.2.20.2018
Zachęcamy do odwiedzin, kontaktu telefonicznego i mailowego.

Przedszkole niepubliczne i żłobek Kraków, Os. Bohaterów Września 84A/1

[Materiały w trakcie przygotowania]

Opłata rekrutacyjna 500 zł.

Cena wyżywienia 19zł za dzień pobytu dziecka z opcjonalnym drugim podwieczorkiem za 1,50zł.

Miesięczne czesne wynosi 1 850,00 zł. Kwota pomniejszana jest o dotację z UMK ( 35 zł. za każdy pracujący dzień w miesiącu, dla każdego dziecka zamieszkałego na terenie gminy Kraków ) oraz 400 zł z dofinansowania z ZUS.

Dofinansowanie z ZUSu skierowane jest do Rodziców Dzieci uczęszczających do żłobka, ale nie objętych Rodzinnym Kapitałem Opiekuńczym.
Przysługuje ono:

• Dzieciom pierwszym i jedynym w Rodzinie
  • Dzieciom pierwszym z rodzin, w których kolejne Dziecko jest objęte Rodzinny, Kapitałem Opiekuńczym
  • wszystkie Dzieci w wieku przed ukończeniem 12 miesiąca i po ukończeniu 36 miesiąca życia (poza wiekiem objęcia Rodzinnym Kapitałem Opiekuńczym)

Dominik Mączeński

ING 50 1050 1445 1000 0097 1914 3647

Żłobek Fair Play Piast
Osiedle Bohaterów Września 84a/1
( wejście od drugiej strony budynku)